Canlı Yardım Seçenekleri ile Celtabet

Sitede oynarken yardıma ihtiyacınız olursa, müşteri destek ekibi size yardımcı olmaya hazırdır. Celtabet canlı sohbet, e-posta veya telefon yoluyla anında yardım alabilirsiniz. Destek sayfasını açmak için web sitesinin sağ tarafında bir telefon tutan mavi kuş kanadını tıklamanız veya altbilgideki bize ulaşın sayfasını kullanmanız yeterlidir.

Bilgilerinizi doldurduktan ve konuşmak istediğiniz bölümü seçtikten sonra, anında canlı bir sohbet temsilcisine bağlanacaksınız. Bazılarımız telefonla destekle konuşmayı tercih ediyor ve hızlı telefon desteği için Celtabet tarafından verilen telefon numarasını da arayabilirsiniz.

Diğer İletişim Yolları

Canlı sohbet ve telefon hattı haftanın 7 günü kullanılabilir, ancak yalnızca 06: 00-23: 00 GMT arasında açıktır. Bu saatler dışında Celtabet destek ile iletişime geçmeniz gerekiyorsa, iletişim formunu kullanarak bir mesaj bırakabilirsiniz ve mümkün olan en kısa sürede e-posta yoluyla cevap alacaksınız. Celtabet hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz konu hakkında bilgi almak için SSS sayfasını da kontrol edebilirsiniz. SSS, depozitolardan oyunlara ve VIP programına kadar her şey hakkında bilgi içerir.

Benzer Konular